2021/2022-es tanév
|
2026. május 31.
Minden évben megrendezi az egyházmegye a Bálint Sándor Emlékversenyt. Az első fordulóban gyűjtőmunkát kellett végezniük a diákoknak. 2026. május 05.
Jó Pásztor vasárnapján, szentmise után, a templomtól, a zöld túristajelzésen nekiindultunk a tavaszi zsongásban virágzó fákat, cserjéket. 2026. április 19.
A Karácsonyi iskola diákjai dobogós eredményekkel tértek haza a Sáfár Kupa Meghívásos Országos Bajnokságról. 2026. március 26.
Csapatmunkával, szép játékkal, veretlenül (4/4) nyerték meg a megyei elődöntőt 4. kcs tanulóink. Gratulálunk nekik! |
2026. május 28.
Második alkalommal vettünk részt a Szegedi Tudományegyetem által szervezett XV. Jakucs László Nemzetközi Középkori Földrajzversenyen. 2026. április 26.
Lánycsapatunk a labdarúgás 5–6. korcsoportjának megyei döntőjén szerepelt. A három lejátszott mérkőzés közül sajnos csak egyet sikerült megnyernünk. 2026. április 14.
Hagyomány már, hogy a gyulai középiskolák évről évre megrendezik a kollégiumok közötti versengést, a Kolimpiát. Az idei tanévben mi rendeztük meg. |
2026. május 21.
A Kiskunságba indultunk mi, egy kisbusznyi természetbúvár 2026. május 11-12-én. Hétfőn délelőtt a homokbuckák különleges növény- és állatvilágát figyeltük meg testközelből. 2026. április 20.
A várva várt, 4. korcsoportos labdarúgó megyei döntőt Gyulán rendezték meg, ahová csapatunk addig veretlenül jutott el, magabiztos és lendületes játékkal. 2026. március 31.
Fekete Ágnes biológus-kertészmérnök karácsonyis öregdiák tartott előadást és vezetett beszélgetést a felelős macskatartásról a téma iránt érdeklődőknek. |








