2019. december 8., vasárnap,  MáriaMt 3;1-12

2019/2020-es tanév

2019. november 11.
A Simonyi Imre Emlékverseny eredményei

A hétvégén lezajlott a Simonyi Imre Emlékverseny. Diákjaink idén is kiválóan teljesítettek.

A versenyről beszámolt a Gyulai Hírlap és a Gyula Televízió is.

 

A Simonyi Imre Emlékverseny eredményei:

VERSMONDÁS

7. évfolyam

I. Csata Dorottya (Piarista Általános Iskola, Temesvár)

II. Szabó Hunor (Balcescu Román Általános Iskola, Gyula)

III. Molnár Eszter (Karácsonyi János Katolikus Általános Iskola, Gyula)

 

8. évfolyam

I. Hegedűs Boglárka ( Dr. Hepp Ferenc Általános Iskola, Békés)

II. Gyalog Anna (Implom József Általános Iskola, Gyula)

III. Berczi Anita ( Dr. Hepp Ferenc Általános Iskola, Békés)

 

9. évfolyam

I. Hugyik Zoltán (Kiss Ferenc Erdészeti Szakközépiskola, Szeged)

II. Veres Dávid (Erkel Ferenc Gimnázium, Gyula)

III. Sárosi Boldizsár (Andrássy Gimnázium, Békéscsaba)

 

10. évfolyam

I. Hegedűs László (Andrássy Gimnázium, Békéscsaba)

II. Nagy Levente (Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium, Szeged)

III. Czikkel Lídia (Erkel Ferenc Gimnázium, Gyula)

Különdíj: Karácson Anita (Andrássy Gimnázium, Békéscsaba)

 

11. évfolyam

I. Sass Zsófia (Karácsonyi János Katolikus Gimnázium, Gyula)

II. Papp Viktória (Karácsonyi János Katolikus Gimnázium, Gyula)

III. Szűcs Evelin ( Szent Gellért Katolikus Gimnázium, Gyomaendrőd)

 

12. évfolyam:

I. Kovács Laura (Andrássy Gimnázium, Békéscsaba)

II. Kukovecz Ákos (Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium, Szeged)

III. Győrfi Krisztina (Piarista Általános Iskola, Temesvár)

Különdíj: Szentjobi Tamás (Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium, Szeged)

 

ILLUSZTRÁCIÓ

  1. Hidegkuti Luca (Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium, Szeged)
  2. Szabó Viktória (Balcescu Román Gimnázium, Gyula)
  3. Tomuta Tamara (Csiky Gergely Főgimnázium, Arad)

 

Különdíj:

Madarász Kata (Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium, Szeged)

Bagi Eszter  (Karácsonyi János Katolikus Gimnázium, Gyula)

Kovács József (Szent Orsolya Katolikus Általános Iskola, Kevermes)

Tóth Zsófia és Domány Dorina (Karácsonyi János Katolikus Gimnázium, Gyula)

Balogh Fatime (Karácsonyi János Katolikus Gimnázium, Gyula)

Molnár Eszter (Karácsonyi János Katolikus Gimnázium, Gyula)

Krajcsik Lilla (Sarkadi Általános Iskola, Sarkad)

Smolek Tamás (Szent Orsolya Katolikus Általános Iskola, Kevermes)

 

VERSÍRÁS

Általános Iskola

  1. Gábriel Gréta (Márki Sándor Általános Iskola, Kevermes)
  2. Dézsi Bettina (Karácsonyi János Katolikus Általános Iskola, Gyula)
  3. Bakó Dominik (Karácsonyi János Katolikus Általános Iskola, Gyula)

 Gimnázium

  1. Kónya Zsuzsanna (Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium, Szeged)
  2. Nagy Balázs (Andrássy Gimnázium, Békéscsaba)
  3. Bozó Zsuzsanna (Erkel Ferenc Gimnázium, Gyula)

 

További képeket itt találtok.

Gyulai Római Katolikus Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium

5700 Gyula, Kossuth tér 5. Tel.: (66) 465-340 Fax.: (66) 463-638

e-mail: gimi(kukac)kjkg(pont)sulinet(pont)hu